SHURE SLXD24E/B58-G59 SLX-D digitális rendszer, kéziadó BETA58A mikrofonfejjel, vevő
Az SLXD24E/B58-G59 vezeték nélküli rendszer, 24 bites digitális hangot és szilárd RF-teljesítményt nyújt széles körben, a nappali előadásoktól az éjszakai előadásokig. Akár 32 kompatibilis rendszert működtethet 44 MHz-es sávon, egyszerű beállítással és opcionális újratölthető tartozékokkal a vezeték nélküli kiválóság érdekében, ott ahol csak szükséges.
Főbb jellemzők:
Frekvenciatartomány és adó kimeneti teljesítménye: 470 - 514 MHz
Hatótáv: 100 m
RF Érzékenység: −97 dBm
Késleltetés: 3.2 ms
Audio frekvenciatartomány: 20 Hz – 20 kHz (+1, -2 dB)
Audio dinamika tartomány: 120 dB at 1% THD
Teljes harmonikus torzítás: <0.02%
A csomag tartalma:
1x SLXD2/Beta 58A Szperkardioid dinamikus mikrofonfej
1x SLXD4 Egycsatornás vevő
2x AA Elem
2x 1/4 hullámú antennák
2x 2 BNC kábel
1x Cipzáras táska
1x Rackbe szerelhető készlet
1x Használati útmutató
1x Tápegység
VIVŐ FREKVENCIA 470 - 514 MHz
SLXD4 (KÉZI ADÓ)
KIALAKÍTÁS Galvanizált Acél
TÁPEGYSÉG 15 VDC @ 600 MA (Külső Tápellátás)
RF CSATLAKOZÓ TÍPUSA BNC
ÉRZÉKENYSÉG 50 Ohm
FANTOMTÁP XLR, ¼”
CSATLAKOZÁS ¼” Szimmetrikus (AUX), XLR Szimmetrikus (Mic/Line), Single Port Ethernet 10/100Mbps
MÉRETEK 42 X 197 X 152 Mm
SÚLY 816 G
BETA 58A (MIKROFONFEJ)
TÍPUSA Dinamikus
ALKALMAZÁSA Ének
IRÁNYKARAKTERISZTIKA Szuperkardioid
FREKVENCIATARTOMÁNY 50 Hz - 16 KHz
IMPENDANCIÓ 150 Ohm